Шина FULDA EcoControl 2

Всесезонні шини FULDA EcoControl 2 призначені для установки на рульові осі магістральних тягачів і автобусів, що здійснюють регіональні пасажирські перевезення.
Виробництво: Польща
Застосування: Рульова, регіональне
Виробник: Fulda
Камерна конструкція:TL- (безкамерна шина)

Переваги використання шини FULDA EcoControl 2:

  • Оновлений дизайн протектора зменшив коефіцієнт опору кочення для більшої економії палива і поліпшив керованість для кращого контролю водієм дорожньої ситуацією.
  • Три ребра жорсткості і широкі плечові зони протектора рівномірно розподіляють навантаження по всій плямі контакту, збільшивши індекс максимального навантаження, забезпечують відмінну курсову стійкість автомобіля на високій швидкості.
  • Блоковий принцип побудови ребер жорсткості збільшив кількість крайок, які виступають в ролі грунтоцепов, покращуючи якість зчеплення протектора з мокрою або зимовою дорогою.
  • Дренажну систему шини FULDA EcoControl 2 представляють чотири глибоких поздовжніх канали, по яких з точки контакту видаляються у великих кількостях вода, бруд, сніжна «каша» та водо-крижана суміш. Дренажна система ефективно перешкоджає прослизанню протектора на слизькій чи обледенілій дорозі.
  • Оновлена ​​порівняно з попередніми моделями гумова суміш збільшила експлуатаційний ресурс шини FULDA EcoControl 2 за рахунок збільшення її зносостійкості.
  • Плечові зони протектора складаються з прямокутних макроблоків, розділених трьома короткими поперечними жолобками. Така форма покращує реакцію автомобіля на рухи рульового колеса, збільшує маневреність вантажівки і точність його входження в повороти.
РозмірІндекс швидкостіІндекс навантаженняСпарені
295/80R22,5M152148
315/70R22,5M154152
315/80R22,5L156150

M - (130 km/h)

L - (120 km/h)