Шина KAMA NR202

Шина KAMA NR202 призначена для застосування на задній осі автобусів і вантажних автомобілів на асфальтовому покритті, грунтових дорогах, пересіченій місцевості в будь-яку пору року.
Виробництво: Росія
Застосування: Привідна, регіональне
Виробник: Kama
Камерна конструкція:TL- (безкамерна шина)

На всіх стадіях виробництва, починаючи від виробництва деталей і закінчуючи кінцевим продуктом, здійснюється ретельний якісний контроль. Оригінальний малюнок протектора KAMA NR202, що має розширені канавки і спеціальну рецептуру гумової суміші, забезпечує відмінне самоочищення від каменів, снігу, бруду і талої води, а також забезпечує впевнене і надійне управління автомобілем. За рахунок включення до складу гумової суміші нових компонентів, кременезема і кращої марки техвуглецю, значно збільшилася еластичність шини, і підвищилося зчеплення з дорогою, при цьому скоротився гальмівний шлях.

 

Посилена бічна зона спільно з унікальним каркасом прекрасно захищають шину від зовнішніх пошкоджень і дозволяють відмінно справлятися з підвищеними навантаженнями. Також, дана модель має невеликий рівень шум.

 

Основна перевага даної моделі - Суцільнометалокордовий каркас. При експлуатації він не дає шині розношуватися, в результаті підвищується термін експлуатації. Шина має можливість повторної наварки, що збільшує термін служби протектора до 500 тис. кілометрів. Як бачите, в технології даної шини враховані всі побажання споживачів, які хочуть отримати надійну, економічну і ефективну шину.

РозмірІндекс швидкостіІндекс навантаженняСпарені
235/75R17,5М132130
315/70R22,5L154150
295/80R22,5M152148

М - ( km/h)

L - (120 km/h)

M - (130 km/h)