Виробник шин FULDA - один з найстаріших у світі. Історія марки FULDA налічує вже понад 100 років.

 

Фірма була заснована в 1900 році. У назві цього німецького підприємства були використані найменування невеликої річки і міста яке стоїть на ній в Німеччині. Свою діяльність компанія FULDA почала з виробництва технічних гумових виробів і поступово розширювала свій асортимент. Через 6 років інженерам компанії прийшло в голову, що вони могли б отримати значно більший прибуток, якби почали обслуговувати автомобільний ринок. Провівши відповідні розрахунки та наукові розробки, FULDA приступила до виготовлення перших суцільних гумових шин.

 

Історія марки FULDA знала і злети, і падіння. Але найбільш значимою характеристикою цієї марки завжди залишалася бездоганна якість. Як сто років тому, так і зараз FULDA випускає відмінну продукцію, яка забезпечує тривалу експлуатацію і безпеку. FULDA пропонує чудові споживчі якості за досить помірну ціну.

 

З 1962 німецький концерн FULDA входить до складу грандіозної корпорації Goodyear, якій також належать бренди Sava, Kelly, Debica, Dunlop.

 

Сьогодні частка торгової марки FULDA на ринку Німеччини становить порядку 10%. Завдяки відмінній реалізації принципу "гарна якість за помірну ціну", німецькі автолюбителі (відповідно до недавніх досліджень організації ADAC, проведеним серед споживачів ринку шин) ставлять FULDA на друге місце серед всіх світових брендів автогуми.

 

Якість шин FULDA є плодом ретельного вивчення вимог споживачів, високих технологій та бездоганного жорсткого контролю. Від шосейних доріг без обмежень швидкості до бездоріжжя полів, луків і альпійських гір з суворими зимами - шини FULDA розробляються так, щоб забезпечити легке і безпечне управління автомобілем навіть в найнесприятливіших умовах.

 

Марка FULDA щорічно проводить опитування серед європейських водіїв з вибіркою понад 10 000 чоловік. Докладне дослідження дозволяє виявити переваги та зауваження автолюбителів. Оброблена інженерами FULDA, ця інформація потім лягає в основу програм розробки нової продукції. Крім того, торгова марка FULDA володіє значними науково-дослідними ресурсами і постійно веде масштабні дослідження, що дозволяє інженерам FULDA використовувати тільки найоптимальніші та сучасні технології та матеріали.

 

В асортименті FULDA шини для легкових автомобілів, для вантажівок, в тому числі для машин великої, середньої і малої вантажопідйомності (легких «вантажівок»), а також сільськогосподарські шини (наприклад, тракторні) і шини спеціального виконання (високошвидкісні, підвищеної прохідності, і т .д.).