Компанія Sava є одним з найбільших і найбільш успішних виробників шин для легкових автомобілів, позашляховиків, легковантажних і вантажних автомобілів в Центральній Європі. Традиції виробництва шин в Словенії сягають корінням в далеке минуле, зібравши в собі більше 85 років професійного досвіду.

 

Шини Sava виробляються на декількох європейських заводах. Проте до цих пір багато шини виготовляються на заводі Sava в Словенії, який оснащений найсучаснішим обладнанням для виробництва літніх і зимових шин з високими експлуатаційними показниками для легкових автомобілів.

 

Купуючи шини Sava, Ви не сумніваєтеся в їхній якості - вона була доведена роками успіху в Європі і перевірена новітніми технологіями компанії Goodyear.

Секрет успіху Sava - в привабливих цінах і відмінній якості. Ви можете бути спокійні, знаючи, що Ви заощадите не на безпеці.

 

Шини Sava виробляються фахівцями, які пройшли ретельну підготовку і використовують найсучасніше обладнання. Всі шини Sava проходять через службу перевірки якості в Словенії перед експортом їх в інші частини Європи. Ви можете бути впевнені, що будь-яка шина Sava, яку Ви купуєте, відповідає суворим стандартам якості. Ось чому компанія Sava дає гарантію якості на всі вироблені шини.

 

Якість матеріалів і якість виготовлення шин Sava гарантуються відповідно до умов гарантії регіону EMEA про якість шин. Гарантії за якістю продукту відповідно до вимог певних країн можуть бути надані по запиту.

 

Sava і технології компанії Goodyear

Завод Sava у м. Крань (Словенія) є одним з найбільш оснащених в Європі. На ньому виробляються не тільки високошвидкісні літні та зимові шини Sava, а й деякі інші бренди Goodyear, причому використовуються найсучасніші технології.

 

Річний обсяг виробництва на заводі Sava в Словенії становить близько 8 мільйонів шин. Щорічно це ж число шин продається по всьому світу. Компанія має більше 1 600 працівників в Європі.

 

Нагороди
  • 1999 - сертифікат Міжнародної організації по стандартизації системи управління навколишнім середовищем
  • 2001 - сертифікат Міжнародної організації по стандартизації за управління якістю автомобільного виробництва
  • 2002 - сертифікат Системи менеджменту охорони праці та виробничої безпеки
  • 2003 - сертифікат BMPS про дотримання усіх стандартів виробництва, охорони навколишнього середовища, охорони праці та виробничої безпеки (перший у світі)
  • 2003 - краща серед великих компаній Словенії за показниками виробничого середовища
  • 2003 - новий сертифікат Міжнародної організації по стандартизації системи управління навколишнім середовищем
  • 2003 - новий сертифікат Системи менеджменту охорони праці та виробничої безпеки
  • 2004 - премія як екологічно дружньої компанії
  • 2009 - сертифікат Міжнародної організації по стандартизації системи управління якістю проектування і виробництва