ВАТ «Нижнекамскшина» - найбільше підприємство шинної промисловості, що займає лідируюче місце серед виробників шин в Російській Федерації та країнах СНД. Підприємство виробляє автомобільні шини марок КАМА, КАМА EURO. В асортименті більше 120 типорозмірів і моделей шин, у тому числі розроблених фахівцями Науково-технічного центру «Кама».

 

Досягнення
  • В березні 2013 року шинний комплекс «Татнефть» здійснив поставку мільйонної шини KAMA EURO на конвеєр заводу Volkswagen Group в Калузі.
  • В березні 2013 року в Санкт-Петербурзі підведені підсумки престижного конкурсу «100 кращих організацій Росії. Екологія та екологічний менеджмент». Лауреатом конкурсу стало ВАТ «Нижнекамскшина», виконавчий директор підприємства Радій Бурганов удостоєний почесного знака «Еколог року».
  • В номінації «Кращий керівник екологічної служби» відзначено заступник головного інженера, начальник відділу промислової безпеці та охорони навколишнього середовища ВАТ «Нижнекамскшина» Айдар Бєляєв. Кращим спеціалістом природоохоронної діяльності визнана інженер-еколог першої категорії ВАТ «Нижнекамскшина» Ануза Ахметзянова.
  • В квітні 2013 року виповнилося 40 років з дня випуску першої продукції. Перша автокамери 6,15х13 для автомобіля «Жигулі» зійшла з конвеєра Нижньокамського шинного заводу в 1973 році. ВАТ «Нижнекамскшина» за підсумками першого та другого кварталі 2013 року від ВАТ «АВТОВАЗ» отримало звання «Кращий виробник». У вересні 2013 року у ВАТ «Нижнекамскшина» пройшов інспекційний аудит по системі екологічного менеджменту.
  • В листопаді 2013 року ВАТ «Нижнекамскшина» включено в Зал Слави Всеросійської організації якості.
  • В листопаді 2013 року в СЦ №1 ВАТ «Нижнекамскшина» пройшов 33-й конкурс професійної майстерності серед вулканізаторники.
  • 20-21 листопада працівники нафтохімічного комплексу ВАТ «Татнефть» удостоєні почесних грамот конкурсу «Кращий менеджер з якості РТ 2013». Нагородами відзначені: Гульнур Шакірова, інженер ВТК, Катерина напівтяглові, заступник начальника СЦ №1, Любов Буранкова, заступник начальника ПЦ. За підсумками всеросійського конкурсу «100 кращих товарів Росії» 2013 лауреатами в номінації «Продукція виробничо-технічного призначення» визнані два типорозміри шин КАМА EURО-129 195/55 R15 і КАМА EURО-129 205/55 R16, що випускаються ВАТ «Нижнекамскшина».
  • В липні 2014 шини KAMA EURO-236 ВАТ «Нижнекамскшина» обрані для первинної комплектації автомобіля LADA Largus (універсал підвищеної місткості на платформі ВО Альянсу Renault-Nissan).
  • В липні 2014 шинна продукція нафтохімічного комплексу ВАТ «Татнефть» стала лауреатом конкурсу «Кращі товари та послуги РТ - 2014» в номінації «Продукція виробничо-технічного призначення».