Китайська компанія Long March відрізняється від інших представників шинної промисловості східного регіону повною підтримкою і контролем за виробництвом лідером шинної галузі - компанією Dunlop. Англійська корпорація висуває китайським фахівцям найвищі вимоги, а їх реалізація дозволяє шинам Long March відповідати за якістю кращим європейським брендам.

 

Виробничі потужності компанії Long March, заснованої в 2003 році, знаходяться в Китаї. В якості виробничої лінії виступає ультрасучасне обладнання імпортоване з Німеччини, Італії, Голландії та Японії. Більш дешева робоча сила і особливості китайського оподаткування дозволяють підтримувати низький рівень цін. Це послужило високою популярністю шин Long March у 70-ти країнах світу, куди і спрямований експорт.

 

Керівництво фірми зупиняє інвестиційну підтримку компанії, постійно покращуючи обладнання та удосконалюючи моделі виготовляються шин. Завдяки впливу торгової марки Dunlop прогнозується, що позиції бренду, світовому шинному ринку, будуть зміцнюватися тільки на краще.

 

Відмінна альтернатива дорогим брендам

Long March спеціалізується на виготовленні високоякісних шин високої вантажопідйомності з суцільнометалевим каркасом. Всі вантажні шини Long March мають чітку геометрію, піддаються перевірці на рентгенівському устаткуванні і візуальному контролю кращими фахівцями. Компанія намагається створювати саме такі шини, які покажуть ідеальні ходові характеристики і на рівній асфальтованій дорозі, і на бездоріжжі.

 

Каталог шин Long March