Компанія Goodyear Tire & Rubber Company була заснована в 1898 році і, всупереч різноманітним чуткам, ім'я своє отримала в честь винахідника процесу вулканізації гуми Чарльза Гудієра, померлого в злиднях сорока роками раніше. Власне кажучи, творець Goodyear Френк Сейберлінг особливою спроможністю теж не відрізнявся, позичивши 3,5 тисячі доларів стартового капіталу у зведеного брата. Початковий штат компанії налічував всього 13 чоловік, а асортимент продукції обмежувався, в основному, шинами для екіпажів та велосипедів, пожежними шлангами і гумовими фішками для гри в покер.


Але тривало це недовго - світ починали завоювати автомобілі, і вже на зорі ХХ століття Сейберлінг укладає довгострокову угоду з починаючим автопромисловцем Генрі Фордом. Так перший в світі серійний автомобіль Ford T отримав "взуття" Goodyear. Втім, не автопромом єдиним жив засновник - незабаром компанія взялася за виробництво дирижаблів, а також вперше в світі розробила пневматичні шини для авіації. Одночасно Goodyear починає експансію на зовнішні ринки, відкривши в 1910 році завод в Канаді, а в 1912 - перше європейське представництво в Лондоні. Колись маленька компанія вже до 1916 року стає найбільшим у світі виробником шин, а опісля ще десять років світовим лідером з виробництва виробів з каучуку. Тоді ж компанію на довгі роки очолив винахідник безкамерних шин Пол Лічфілд. Багато в чому, завдяки саме його зусиллям, Goodyear зміг успішно пережити кризу 30-х і до 1951 року наростити продажі своєї продукції до 1 млрд. доларів.


Можна довго перераховувати досягнення компанії за її славну історію. Але тоді слово "перший" займе добру половину нашої розповіді: перша позашляхова шина, перші гідравлічні гальма для літаків, перша "безпрокольна" технологія RunOnFlat, перша шинна компанія, котра відкрила інтернет-магазин на своєму сайті... Розробка спортивного одягу, експериментального пневматичного штучного серця, технології виробів з переробленого пластику. Шини Goodyear колесили по льодах Антарктики, місячному пилу і асфальту гоночних трас. До речі, за час участі в "Королівських гонках" компанія святкувала тріумф 368 разів. Для порівняння, на рахунку найближчого переслідувача, Bridgestone - лише 104 перемоги. І це при тому, що Goodyear пішла з Формули 1 ще 1998 року!


В даний час на підприємствах компанії в 28 країнах працює понад 80 000 чоловік, а її річний обіг  близько 20 млрд. доларів перевищує бюджети деяких держав. Goodyear також належать такі відомі бренди як Fulda, Dunlop, Debica, Lee, Sava та Kelly.

 

Характеристики автошин Goodyear

Зимові шини Goodyear - кращий вибір для холодної пори року. Через представництво нашої компанії в Україні можна здійснити реалізацію необхідного товару і купити шини Goodyear за вигідною ціною. Ми пропонуємо шини Goodyear оптом і в роздріб. Гума Goodyear володіє чудовими характеристиками.


Висока якість, комфорт та безпека об'єднують новітні шини в одному виробі. Тому товар компанії Goodyear дозволяє машинам ефективно гальмувати. Фахівці центру обслуговують по всьому світу підприємства Goodyear. Ними розробляються дизайн, специфікації для продукції. Шини Goodyear відповідають найвищій якості і затребувані в 180 країнах світу.