Компанія Fullrun є одним з найбільш великих виробників шин, завдяки великим виробничим потужностям на безлічі Китайських заводах. Продукція даної компанії поставляється в основному на внутрішній ринок, але також проводиться експорт в більш сотні країн по всій земній кулі. Тому Fullrun можна вважати одним з найбільших експортерів шин в Китаї.

 

З моменту відкриття компанія пройшла величезний шлях і досягла значних досягнень. Основним продуктом її виробництва є вантажні шини.

Якість автошин компанії вже не раз підтверджено безліччю сертифікатів DOT, CCC, NOM, ISO, GCC і інших. А найкраще обладнання і постійне вдосконалення технологій виробництва дозволяє компанії стабільно займати лідерські позиції.


 

Тепер трохи про історію компанії

Спочатку компанія носила іншу назву - Qingdao An-tyre Trade Co. Створена вона була в червні 2003 року. А в 2005 її основною діяльністю став експорт автомобільних шин. Також цей рік став для компанії знаменним завдяки успішному проходженню сертифікації Системи Менеджменту Якості і перейменування, так як саме тоді компанія отримала своє нове ім'я - Qingdao Fullrun Tyre Co., Ltd. З 2006 року обсяги виробленої продукції, як і обсяги продажів, стали рости, вже три заводи стали випускати шини марок Fullrun і Fullway. Також в той час була розроблена повна лінійка шин для вантажних авто, яка містила понад 100 позицій і 20 класифікацій. Тоді ж компанія придбала славу виробника, що має найкращу якість продукції і найбільший асортимент вантажних шин.

 

13 листопада 2007 року на світ з'явилися розроблені Fullrun великі діагональні шини. А з 2008 року компанія здійснила перехід від торгового підприємства до об'єднання виробництва і торгівлі.

 

На сьогоднішній день річний обсяг експорту компанії перевищує сто мільйонів доларів протягом п'яти років. Таким чином, Fullrun є найбільшим експортером шин на території Китаю, а її продукція користується заслуженим попитом і являє собою гарант надійності і якості.

 

Каталог шин FULLRUN