Шини, Чернівці

Goodyear

Шини Goodyear

Висока якість, комфорт та безпека об'єднують новітні шини в одному виробі. Тому товар компанії Goodyear дозволяє машинам ефективно гальмувати. Шини Goodyear відповідають найвищій якості і затребувані в 180 країнах світу.

Детальніше

 

Dunlop

Шини Dunlop

Торгова марка Dunlop (Данлоп) належить The Goodyear Tire & Rubber Company. Dunlop найстаріша в світі компанія по виробництву автопокришок, заснована у Великобританії в 1888 році і носить ім'я винахідника пневматичної автопокришки Джона Б. Данлопа.

Детальніше

 

Fulda

Шини Fulda

В асортименті FULDA шини для легкових автомобілів, для вантажівок, в тому числі для машин великої, середньої і малої вантажопідйомності (легких «вантажівок»), а також сільськогосподарські шини (наприклад, тракторні) і шини спеціального виконання (високошвидкісні, підвищеної прохідності, і т. д.).

Детальніше

 

Sava

Шини Sava

Компанія Sava є одним з найбільших і найбільш успішних виробників шин для легкових автомобілів, позашляховиків, легковантажних і вантажних автомобілів в Центральній Європі. Традиції виробництва шин в Словенії сягають корінням в далеке минуле, зібравши в собі більше 85 років професійного досвіду.

Детальніше

 

KAMA

Шини КАМА

ВАТ «Нижнекамскшина» - найбільше підприємство шинної промисловості, що займає лідируюче місце серед виробників шин в Російській Федерації та країнах СНД. Підприємство виробляє автомобільні шини марок КАМА, КАМА EURO. В асортименті більше 120 типорозмірів і моделей шин, у тому числі розроблених фахівцями Науково-технічного центру «Кама».

Детальніше

 

LONGMARCH

Шини LongMarch (китайські шини Чернівці)

Китайська компанія Long March відрізняється від інших представників шинної промисловості східного регіону повною підтримкою і контролем за виробництвом лідером шинної галузі - компанією Dunlop. Англійська корпорація висуває китайським фахівцям найвищі вимоги, а їх реалізація дозволяє шинам Long March відповідати за якістю кращим європейським брендам.

Детальніше

 

Шини FULLRUN

Вантажні шини FULLRUN (вантажні шини Чернівці)

Компанія Fullrun є одним з найбільш великих виробників шин, завдяки великим виробничим потужностям на безлічі Китайських заводах. Продукція даної компанії поставляється в основному на внутрішній ринок, але також проводиться експорт в більш сотні країн по всій земній кулі. Тому Fullrun можна вважати одним з найбільших експортерів шин в Китаї.

Детальніше

 

 

Дивіться також: